Kariera

Dowiedz się, kogo szukamy, jak wygląda proces rekrutacji i jak aplikować.

Przeczytaj, co możemy Ci zaoferować

Realizujemy projekty o bardzo zróżnicowanej tematyce, począwszy od planowania inwestycji, poprzez rewitalizację i strategie rozwoju, aż po zamówienia publiczne. Dlatego też dołączając do nas, będziesz miał możliwość spróbować swoich sił w wielu różnych przedsięwzięciach. Zapewnimy Ci samodzielność w realizowaniu zadań, jednocześnie gwarantując wsparcie
i możliwość czerpania wiedzy z naszych doświadczeń.

Pracując z nami:

  • nikomu nie będziesz musiał robić kawy,
  • będziesz przygotowywać różnego rodzaju analizy: społeczne, gospodarcze, prawne, finansowe,
  • nauczysz się gromadzić i przetwarzać informacje pozyskane m.in. z badań społecznych, desk research,
  • poznasz Excela i odkryjesz, że ma on wiele tajemnic, o których dotąd nie miałeś pojęcia, a później sam znajdziesz w nim rzeczy, o których my dotąd nie mieliśmy pojęcia,
  • rozwiniesz umiejętność pisania/składania tekstu,
  • przełamiesz strach przed publicznymi wystąpieniami,
  • dowiesz się, na czym polega praca doradcy.

Wartościowym będzie dla nas, jeżeli również to my będziemy mogli nauczyć się czegoś od Ciebie.

Sprawdź, czy to właśnie Ciebie szukamy
Skoro tu dotarłeś, to z pewnością wiesz, kim jesteśmy, czym się zajmujemy i co jest dla nas ważne. Dlatego też zapewne nie zdziwi Cię, że szukamy kreatywnych i zaangażowanych osób otwartych na nowe wyzwania. Jeśli więc chcesz do nas dołączyć, to niech nie powstrzyma Cię brak doświadczenia.
Dobrze, jeśli masz jakiś związek z branżą ekonomiczną, finansową, prawną, czy badawczą, lecz nawet jeśli Twoje wykształcenie lub nabyte umiejętności koncentrują się wokół zupełnie innych dziedzin, a potrafisz nas do siebie przekonać, wyślij swoje zgłoszenie.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami i uważasz, że to właśnie Ciebie potrzebujemy, zobacz, jak wygląda proces rekrutacji i aplikuj.

Aplikacja

Więcej

Jeśli uważasz, że nasza firma potrzebuje właśnie Ciebie, a my możemy dać Tobie coś, czego potrzebujesz, wyślij do nas swoje zgłoszenie wraz z CV i listem motywacyjnym na adres rekrutacja@logosconsulting.pl lub za pomocą poniższego formularza. Ponieważ zamierzamy zatrudnić człowieka, a nie jego życiorys, nie zapomnij o dołączeniu listu motywacyjnego (CV nam nie wystarczy).

j

Próbka tekstu

Więcej

W naszej branży bardzo dużo piszemy, dlatego poprosimy Cię o napisanie krótkiego tekstu (max 3 strony A4) na dowolnie wybrany przez Ciebie temat. Możesz napisać o swoim hobby, psie, kocie, ulubionej książce, filmie lub o czymkolwiek innym, co przyjdzie Ci do głowy. Możesz przesłać fragment swojej pracy z uczelni, postaramy się zrozumieć nawet trudne tematy.

u

Zadanie

Więcej

Zadanie w siedzibie firmy zweryfikuje posiadaną przez Ciebie wiedzę i umiejętności, w tym również umiejętność radzenia sobie w sytuacji, gdy brakuje Ci wiedzy.

Spotkanie

Więcej

W ostatnim etapie zaprosimy Cię na spotkanie, podczas którego będziemy mogli lepiej się poznać.

Żeby zaaplikować, wypełnij formularz lub wyślij tradycyjnego maila na adres: rekrutacja@logosconsulting.pl

$