Zarządzanie projektami

Kompleksowo zajmiemy się Twoim projektem

Zarządzanie projektem

Rozliczanie projektu

O zarządzaniu projektami

Pozyskanie dofinansowania i podpisanie umowy o dofinansowanie to zaledwie początek skomplikowanej drogi do osiągnięcia zakładanych celów projektowych. Powodzenie projektu zależy w równym stopniu od starannego przygotowania, co od kompetentnego zarządzania.

Praca z niepowtarzalnymi projektami to dla nas codzienność, czego wyrazem są setki wykonanych analiz, studiów wykonalności oraz biznesplanów. Od 2010 roku zajmujemy się również szeroko pojętym zarządzaniem projektami inwestycyjnymi. Możesz mieć zatem pewność, że skutecznie poprowadzimy Twój projekt. W czym damy Ci wsparcie?

  • pomożemy Ci uniknąć problemów z opisem przedsięwzięcia,
  • wesprzemy Cię w wyborze optymalnego dla Ciebie rozwiązania technicznego, również w tak trudnych dziedzinach jak ośrodki innowacyjności i przedsiębiorczości, informatyzacja, informacja przestrzenna czy transport publiczny,
  • zadbamy o realizację wskaźników projektu,
  • dopilnujemy harmonogramu realizacji projektu. Terminy przestaną być Twoim problemem, staną się Twoim narzędziem!
  • zadbamy o to, byś uniknął korekt finansowych i wykorzystał w pełni zakontraktowane środki,
  • zadbamy o Twoje interesy – w porę ostrzeżemy Cię, gdy będziemy podejrzewać działanie na Twoją niekorzyść.

Zarządzanie projektem

Wspieramy inwestorów w procesach zarządzania projektami. W oparciu o wiedzę naszych specjalistów…

oraz rozbudowane relacje biznesowe z partnerami stworzymy zespół gotowy do realizacji zleceń związanych z zarządzaniem projektami o różnorodnej tematyce, od transportu publicznego, poprzez informatyzację, po budowę systemów informacji przestrzennej.

Rozliczanie projektu

Świadczymy usługi rozliczania projektu obejmujące wieloaspektowe monitorowanie realizacji projektu, sprawozdawczość oraz raportowanie projektu…

przygotowywanie kompletnych wniosków o płatność, obsługę systemów informatycznych przygotowanych do obsługi projektów, bieżącą kontrolę zgodności projektu z umową o dofinansowanie i wytycznymi, aktualizację dokumentacji projektu w razie konieczności aneksowania umowy o dofinansowanie, wsparcie podczas kontroli projektu.

Projektowe działanie

Motywacja

Zobacz, co docenili nasi Klienci

Bezpieczeństwo

Budowanie porozumienia

Zorientowanie na rozwój

Oszczędność czasu

Zarządzanie ryzykiem

Kluczowe doświadczenia